Tworzenie fiszek przy pomocy sztucznej inteligencji

Skorzystaj z dostępnych narzędzi AI np ChatGPT.

Przykładowe polecenie - zrób fiszki do nauki niemieckiego, tłumaczenie w języku angielskim, oddzielone myślnikiem, słownictwo biznes i praca, ilość fiszek 60.

Wygenerowane fiszki można zaimportować i zapisać na stronie jako nowy zestaw fiszek lub zaimportować do istniejącego już wcześniej zestawu.

Import fiszek na stronie oraz w aplikacji robi się tak samo w zakładce import > text Należy wkleić text i wybrać odpowiedni separator pomiędzy frazą / tłumaczniem lub terminem / definicją.

wklejenie fiszek wygenerowanych przez sztuczną inteligencje na stronie wklejenie fiszek wygenerowanych przez sztuczną inteligencje w aplikacji  podgląd importu wygenerowanych fiszek przez sztuczną iteligencje

Jeśli fiszki były tworzone na stronie, do aplikacji można je zaimportować przez wklejenie linka do fiszek lub użycie w aplikacji wyszukiwarki. Należy wybrać nazwę kategorii do której chcemy zaimportować i kliknąć przycisk import.

Nazwę kategorii fiszek można zmienić w aplikacji na ekranie z listą fiszek, po kliknięciu przycisku akcji, pojawi się opcja zmiany nazwy kategorii fiszek.

Import fiszek z www